המלצות

נגן וידאו
“ההחלטה הכי טובה שקיבלתי. התוכן הכי רלוונטי והכי נכון. יחד עם אדיבות, זמינות גבוהה ורוח טובה. הציון לפניכם…”
שרון וורטהיים מושכל
סטודנטית בפתוחה
נגן וידאו
“מענה בכל שעה ותמיד באווירה הכי טובה וקלילה שיש. חוויה כיפית – תחושה של הצלחה – ציון מעולה!”
תמר שטיינברג
סטודנטית בפתוחה
נגן וידאו
“מורה מדהים, המון סבלנות ונתינה. ממחשבה של נכשל – לציון 99! – והכל בזכותו. לא תתחרטו על זה. ממליץ בחום”
רפאל טקץ'
סטודנט בפתוחה
נגן וידאו
ההכנה של אשל סוגרת פינות בהמון נושאי בסיס. ויש גם טריקים. ממש שווה את הכסף. קפצתי מ-46 ל-91. ממליץ בחום!
דביר אברג'יל
סטודנט בפתוחה
נגן וידאו
“רקע של 3 יחידות ואחרי כישלון במועד א’, עברתי להכנה למבחן של אשל. ההכנה מדויקת – אחד לאחד. 87 במועד ב’ ! “
אביב גלפנד
סטודנט בפתוחה
נגן וידאו
ויקטוריה לומי
סטודנטית באוניברסיטה הפתוחה
נגן וידאו
המרתונים פיקסו אותי לגמרי על החומר! וההכנה למבחן פשוט מדויקת. היו שאלות שהופיעו במבחן! ממליץ בחום!
דניאל דיין
סטודנט בפתוחה
נגן וידאו
אשל לימד אותי מ-0, בסבלנות, והיה איתי בכל שעה ולכל שאלה! ההשקעה משתלמת! שווה!
נועם שוורץ
סטודנטית בפתוחה
אשל מסביר כל נושא לפרטי פרטים ובסבלנות כל כך גדולה, עונה בשמחה על כל שאלה שעולה, גם אם היא מאוד ברורה לאחרים. בזכותו הבנתי את המתמטיקה עצמה, והחישובים שנראו מסורבלים הפכו ברגע לפשוטים.
רוני
סטודנטית באוניברסיטה הפתוחה
היי אז כמה מילים טובות וחמות על אשל . לקחתי שיעור אחד עזרה בממן להגשה בקורס חדווא א׳ דרך הזום והיה שיעור מאוד מאוד טוב! אשל מסביר כל שלב וכל פרט ודואג להשוות בין הרמות של כל הנוכחים בשיעור, נתן הרגשה נוחה לשאול כל שאלה . ממליצה מאוד על אשל לכל בעיה ושאלה ! אין ספק שהוא יתן את המענה הטוב ביותר .
שרון
סטודנטית באוניברסיטה הפתוחה
אשל י’אלוף! אם יש משהו אחד טוב שיצא מהקורונה זה שזכיתי להכיר אותך! מסביר ומנגיש הכל בצורה כל כך נוחה ומובנת, כמעט בלתי אפשרי שלא לתפוס!
מודה לך על הכל ומקווה להיפגש בקורסים נוספים בהמשך!
יצי
סטודנט באוניברסיטה הפתוחה
היי אשל, רציתי להקדיש זמן כדי להודות לך על ההתגייסות שלך למען הסטודנטים במהלך תקופת הקורונה. השיעורים והסרטונים שלך פשוט עשו סדר בראש בתקופה שבה לא היה פשוט לעשות זאת. ההירתמות שלך למען הסטודנטים בשעת מצוקה היא ראויה לציון ולא מובנת מאליה כלל. ישר כח גדול על פועלך המבורך. יש לך את היכולת להעביר חומר מורכב בצורה ברורה ופשוטה שנותנת כלים להתמודד עם החומר בצורה יעילה ומסודרת. תודה רבה על כל העזרה, ללא ספק בזכותך הקורס הזה היה מובן יותר ופשוט הרבה יותר. עלה והצלח בכל מעשייך. בהמון כבוד והערכה, צבי.
צבי
סטודנט באוניברסיטה הפתוחה
אשל תודה רבה לך על העזרה בהכנה למבחן ועל הגמישות שאפשרה לי לעשות את השיעורים שלך.
לאריק
סטודנט באוניברסיטה הפתוחה
לפעמים כשיש כל כך הרבה מה להגיד קשה למצוא את המילים… אבל אני אנסה בכל זאת :) מהרגע הראשון שנכנסתי לקבוצה בפייסבוק הרגשתי שיש קליק לימודי. עצם העובדה שהחלטת לתרום מעצמך ומזמנך בתקופת הקורונה כבר הראה על הכוונות שלך ומה המקום שמניע אותך לעזור. חודשיים וקצת הרגשתי שחדו”א זה סינית, אבל ההסברים שלך גרמו לי להבין את בחומר בכל פעם קצת יותר. למען האמת, כשהתחיל המרתון בתשלום, יכולתי להרשות לעצמי להשתתף רק בשיעור אחד אבל זה לא מנע ממך לעזור לי בכל הזדמנות ובכל שעה בכל מה שביקשתי. תודה על חווית למידה איכותית ומניבה ותודה על הנתינה שלך! אין ספק שאמליץ עליך לאחרים ואשמח אם יצא לי ללמוד איתך בקורסים נוספים. תודה רבה על הכל!
שירין
סטודנטית באוניברסיטה הפתוחה
שמי מיטל, אני לומדת לתואר מדעי החיים באוניברסיטה הפתוחה. לקחתי את הקורס חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי פעמיים, לאחר שנטשתי את הקורס בפעם הראשונה, בעיקר כי הייתי בהלם ובחרדה (חרדת בחינות + פחד אימים ממספרים). בפעם השנייה שניגשתי התחלתי ללמוד עם אשל, כל החרדות נעלמו ואשל עזר לי להבין את החומר בצורה הכי פשוטה ומופשטת שלו ולכן אני ממליצה בחום! אשל לא הרפה ממני ולא עשה לי הנחות גם כשאני פחות האמנתי בעצמי והייתי עסוקה יותר בלהתלונן, קיבלתי מעל 90 במבחן והכל בזכותו! מעבר לעובדה שמדובר במורה מקצועי, מצחיק ומרגיע, גם השעות שלו גמישות ומותאמות לכל סטודנט וזאת בעיקר משום שחשוב לו שכל סטודנט יצליח. המרתונים שלו גם עזרו לי רבות, הלוואי והיה מעביר שיעורים בעוד מקצועות (:
מיטל
סטודנטית באוניברסיטה הפתוחה
אני רוצה להודות לך על ההכנות למבחן בחדו”א א’. אחרי שני מפגשים הבנתי יותר את המבנה של המבחן ושיפרתי משמעותית את היכולות שלי בפתרונות של שאלות המבחן. אשמח ללמוד ממך גם בעתיד.
מיכאל
סטודנט באוניברסיטה הפתוחה
הסרטונים של אשל עזרו לי מאוד בפתרון הממנים בקורס חדו”א א. השיעורים היו מאוד אינפורמטיביים וכללו חזרה על החומר הדרוש לממן, הסברים על האופן שבו ניגשים לתרגילים, דגשים על טריקים אלגבריים שכדאי להכיר ועוד. אחרי ההסבר הרגשתי מספיק ביטחון להמשיך לתרגל בעצמי והחומר התיישב טוב בראש. תודה רבה על ההסברים המפורטים והסבלניים ועל כל הטריקים הקטנים שלמדתי ממך!
אלכס
סטודנטית באוניברסיטה הפתוחה
לאשל היקר. חדוא אצלי זה סיפור אהבה. (שנאה יותר נכון( שנמשך שנים. כישלון אחרי כישלון בקורס, גרם לי לעזוב את הלימודים. בניסיון השני, אחרי 10 שנים, מנסה עוד פעם לקחת את הקורס, ואחרי כישלון נוסף, יוצרת קשר עם אשל, שהוא התקווה האחרונה שלי. סבלנות, נכונות לעזור ולענות על כל שאלה ובכל שעה, יכולת להסביר בצורה כל כך ברורה ופשוטה ותמיכה נפשית תוך כדי, גרם לי לביטחון, יכולת לגשת לכל תרגיל עם הבנה והגעה לפתרון הנכון. אשל באמת אין כמוך! באמת זכיתי להכיר מורה ובן אדם מדהים! תודה
פאינה
סטודנטית באוניברסיטה הפתוחה
כדי לתאר את אשל צריך הרבה יותר מסתם מילים, גם אם אכתוב מגילה על כל הטוב שבו זה לא יספיק !! חדו”א א היה הקורס הראשון שלי בפתוחה ועוד בתקופת הקורונה, כשהכל הפך מקוון, ואשל, אפילו ללא תשלום, עזר ותמך בכל שעה וזה לא מובן מאליו בכלל, פשוט אהבת חינם ללא תנאי, אשל הוא מורה מצוין, ההסברים שלו מובנים מאוד וגם אחרי שתשמע אלף פעם את אותה הרצאה, מספיקות חמש דקות איתו על מנת לפתור את הבעיה ולהבין למה לא הבנת, וכמובן להבין את החומר היטב. הצורה שבה אשל מעביר את החומר מרגיעה ומקנה תחושת ביטחון, ממליצה בחום אין עוד מורים כאלה !!!
קורין
סטודנטית באוניברסיטה הפתוחה
הכרתי אותך דרך חבר’ה בקבוצת לימוד של קורס חדו”א א’ בפתוחה, אתה בחור מקסים, מורה מעולה, מבין מאוד לעומק את החומר ומסביר אותו לאט וברור. שמחתי מאוד ללמוד איתך, תודה רבה שנתת הרבה מזמנך ללא קבלת תמורה, אין הרבה אנשים טובי לב כמוך! תודה רבה
שירן
סטודנטית באוניברסיטה הפתוחה
רציתי לספר שאשל פשוט היה מורה פרטי מושלם!! לא רק שהפעם זה היה בחינם, הלמידה גם הייתה מעשירה ומלמדת. אשל העניק יחס חם לכל מי שרק רצה בכך ועקב אחרי הסטודנטים בדרך להצלחה. ללא אשל אני לא בטוח שהייתי מצליח לעבור את הקורס! המון תודה על הכל! אשמח לראותך מורה פרטי בשיעורים האחרים במתמטיקה וחדוא ב’ בסתיו :)
ניסן
סטודנט באוניברסיטה הפתוחה
אשל, אשל במה אברכך לאחר שלימדת אותנו, ואותי בפרט, את קורס חדו”א א של האוניברסיטה הפתוחה. המקצוענות, המקצועיות, הסבלנות, צורת העברת החומר, הירידה לפרטים, לשורש הבעיה, שימת הדגשים במקומות הנכונים כך שיצרבו במוח ויגיעו לידיי ביטוי בנקודת השיא – הבחינה. כל אלה ביחד הביאו אותי, בזכותך, לעבור את הבחינה בהצלחה אשרייך ואשרינו שיש אותך!!!! אני מאחל לך שתמשיך להיות כמעיין המתגבר בנתינה האינסופית, בידע ובאישיות ושתביא תמיד להצלחת כל הלומדים תחתייך. תודה על הכל!
אילן
סטודנט באוניברסיטה הפתוחה
שלום לכולם, אני יוסי דהן סטודנט באו”פ, ניגשתי בסמסטר הנוכחי – אביב 2020 לחדו”א א. אשל ליווה אותי לכל אורך הסמסטר עד ליום המבחן עצמו. התחלנו בקבוצות בוואטסאפ ובפייסבוק שבהן הוא ענה על שאלות והיה זמין בכל רגע, והמשכנו במרתון של שבוע שלם כל יום 3 שעות לפני המבחן. בנוסף, ביום שלפני המבחן, היה זמין במשך יום שלם לשאלות, פתח zoom ופתר תרגילים לפי רצוננו ועוד ללא עלות ! היו הסברים מעולים, מקצועיים ותכליתיים! ממליץ בחום!
יוסי
סטודנט באוניברסיטה הפתוחה
מורה ממש טוב לחדו”א. מסביר את החומר באופן נגיש וקליל. כיף ללמוד איתו. ציון טוב מובטח! תודה אשל, ממש עזרת לנו!
דניאל
סטודנט באוניברסיטה הפתוחה
התחבר
אין לך חשבון?
הרשם עכשיו!